U TOKU JE PRIJEMNI ZA ŠKOLSKU 2018/2019

Na sledeća dva linka možete dobiti sve potrebne informacije vezane za upis:

Za učenike

СМШ - ПИСМЕНИ И КОНТРОЛНИ ЗАДАЦИ ЗА ТРЕЋИ КВАРТАЛ ( 3.ТРОМЕСЕЧЈЕ) 2018/19

 

СМШ - ПРВИ РАЗРЕД

 
 

МАРТ

 
 

ТЕОРИЈА МУЗИКЕ

 
25.03. КОНТРОЛНИ Р.Славковић
27.03. КОНТРОЛНИ Р.Славковић

 

СМШ - ДРУГИ РАЗРЕД

 
 

МАРТ

 
  ХАРМОНИЈА  
27.03. ПИСМЕНИ Р. Славковић
 

АПРИЛ

 
  ХАРМОНИЈА  
01.04. ПИСМЕНИ З. Макевић
03.04. ПИСМЕНИ З. Макевић
01.04.- 05.04.

МУЗИЧКИ ОБЛИЦИ

 
06.04. СОЛФЕЂО Б.Јелић
06.04. СОЛФЕЂО Г.Рајковић

 

СМШ - ТРЕЋИ РАЗРЕД

 
 

МАРТ

 
  КОНРТАПУНКТ  
18.03.- 23.03. ПИСМЕНИ  В.СУђић
 

ИСТОРИЈА МУЗИКЕ

 
19.03.

КОНТРОЛНИ ТЕСТ

 
20.03.

КОНТРОЛНИ ТЕСТ

 
  ХАРМОНИЈА  
18..03. ПИСМЕНИ  З. Макевић
20..03. ПИСМЕНИ  З. Макевић
 

АПРИЛ

 
 

МУЗИЧКИ ОБЛИЦИ

 
04.04. ПИСМЕНИ  
05.04. ПИСМЕНИ  

 

СМШ - ЧЕТВРТИ РАЗРЕД

 
 

МАРТ

 
  СОЛФЕЂО  
26.03. ДИКТАТИ Д.Банић
  ХАРМОНИЈА  
25.03. ПИСМЕНИ З. Макевић
27.03. ПИСМЕНИ З. Макевић
 

АПРИЛ

 
  СОЛФЕЂО  
04.04. ДИКТАТИ Д.Банић
05.04. ДИКТАТИ Д.Банић
12.04. испитивање Д.Банић
13.04. испитивање Д.Банић

 

OMŠ - Smotre iz solfeđa

3.OMŠ-klasa G. Rajković- subota 19.01. u 15:30-18:30 č. soba 7
komisija-S. Torbica
3.OMŠ-klasa M. Nedeljković-ponedeljak 21.01. u 14:50-17:00 č. soba 7
komisija- G. Ačić
3. OMŠ- J. Čerepnalković-petak 25.01. u 14:00-17:00 č. soba 7
komisija- N. Bogdanović

4.OMŠ- klasa B. Jelić-četvrtak 24.01. u 14:50-16:30 č. soba 6
komisija- G. Ačić
4.OMŠ-klasa S. Torbica-petak 25.01. u 8:50-12:00 č. soba 13
komisija- G. Rajković
4.OMŠ-klasa N. Bogdanović-petak 25.01. u 18:00-19:30 č. soba 13
komisija- J. Čerepnalković

5.OMŠ-klasa J. Čerepnalković- ponedeljak 21.01. u 8:50-10:30 č. soba 7
komisija- D. Banić
5.OMŠ- klasa M. Nedeljković-ponedeljak 21.01. u 18:30-20:00 č. soba 7
komisija G. Ačić
5.OMŠ-klasa G. Rajković-sreda 23.01. u 15:50-19:00 č. soba 7
komisija- A. Bogdanović

6.OMŠ-klasa A. Bogdanović-utorak 22.01. u 9:30-11:30 č. soba 6
komisija- S. Torbica
6.OMŠ-klasa N. Bogdanović-utorak 22.01. u 14:50-16:30 č. soba 13
komisija- J. Čerepnalković
6.OMŠ-klasa B. Jelić-četvrtak 24.01. u 16:40-18:00 č. soba 6
komisija-G. Ačić

DUVAČI

2.OMŠ-klasa G. Rajković-subota 26.01. u 13:10-14:10 č. soba 7
komisija- A. Bogdanović
3.OMŠ-klasa B. Jelić-četvrtak 24.01. u 14:00-14:50 č. soba 6
komisija- G. Ačić
4.OMŠ-klasa N. Bogdanović-utorak 22.01. u 16:30-17:30 č. soba 13
komisija-J. Čerepnalković

SOLO-PEVAČI

1. OMŠ, 2.OMŠ - klasa D. Banić-ponedeljak 19.01. u 10:30-11:30 soba 6
komisija- J. Čerepnalković

SMŠ - Pismeni i kontrolni zadaci za drugi kvartal ( 2. tromesečje 2018)

I RAZRED

decembar

Uporedni klavir

24.12 Interni čas

Kamerna muzika

26.12 Interni čas

JANUAR

Teorija muzike

14.01 KONTROLNI

16.01 KONTROLNI

Solfeđo 

23.01 SMOTRA

Kamerna muzika

18.01 SMOTRA

Uporedni klavir

24.1 SMOTRA

II RAZRED

NOVEMBAR

Harmonija / Z. Makević

17.11 Pismeni

Istorija muzike

29.11 Kontrolni
30.11 Kontrolni

Decembar

Harmonije / R. Slavković

19.12 Pismeni

Uporedni klavir

24.12 Interni čas

Muzički oblici

28.12 Pismeni

Kamerna muzika

26.12 Interni čas

JANUAR

Harmonija / Z. Marković

21.01 Pismeni
24.01 Pismeni

Solfeđo

19.01 Smotra

Uporedni klavir 

24.01 Smotra

Kamerna muzika

18.01 u 14:00 Smotra

III razred

Novembar

Kontrapunkt

26-27.11 Pismeni

Istorija muzike

29-30.11 Kontrolni

Decembar

Harmonija

13.12 Pismeni
15.12 Pismeni

Kontrapunkt

01.12 Pismeni
03-04.12 Pismeni
08.12 Pismeni

Istorija muzike

20-21.12 Kontrolni

Muzički oblici

20.12 Pismeni

Etnomuzikologija

27-28.12 Kontrolni

Uporedni klavir

24.12 Interni čas

Kamerna muzika

26.12 Interni čas

Januar

Solfeđo

22.01 Smotra

Uporedni klavir

24.01 Smotra

Kamerna muzika

18.01 u 14:00 Smotra

IV RAZRED

Decembar

Harmonija

17.12 Pismeni
22.12 Pismeni

Etnomuzikologija

26-27.12 Kontrolni

Uporedni klavir

24.12 Interni čas

Kamerna muzika

26.12 Interni čas

Januar

Kontrapunkt

09.01 Pismeni

Istorija muzike

15-16.01 Kontrolni

Muzički oblici

11.01 Pismeni

Solfeđo

21.01 Smotra

Uporedni klavir

24.01 Smotra

Kamerna muzika

18.01 u 14h Smotra


SMOTRE

Duvački instrumenti - I, II, III, IV

17. Novembar u 12:30
12. Januar u 12:00
29. Januar u 12:00 / naknadni rok

Gudački instrumenti - I, II, III

15. Januar u 14:30

Klavir

06-07. Novembar

Gitara

26. Decembar

Solfeđo

sreda 23.01. u 12:30-15:30 č. soba 7 do 14 sati, pa soba 6,
komisija: M. Nedeljković, A. Bogdanović i R. Slavković

subota 19.01. u 12:30-14:30 č. soba 7
komisija: B. Jelić, G. Rajković, S. Torbica

utorak 22.01. u 11:30-14:00 č. soba 13
komisija: J. Čerepnalković, S. Torbica, G. Rajković

ponedeljak 21.01. u 12:30-14:30 č. soba 6
komisija: D. Banić, J. Čerepnalković, V. Suđić

Harmonika / naknadni rok

21. Decembar u 14:00

Solo pevanje

21. Decembar u 14:00
21. Januar u 14:00 / naknadni rok

Uporedni klavir

24. Januar

Kamerna muzika

18. Januar u 14h

Muzička škola Dr Vojislav Vučković
Kondina 6, 11000 Beograd
Tel/fax: 011 3241-169